7 kwietnia 2013

Beton w pokoju dziecka

Myślę, że taka stylistyka już nawet nie specjalnie szokuje. Beton świetnie się łączy z drewnem oraz jaskrawymi kolorami i wbrew pozorom odpowiednio przygotowany jest ciepły w odbiorze.

Poniżej realizacja z Berlina. Bardzo energetyczne połączenie betonu, czerwieni oraz żółci  autorstwa  Ludloff + Ludloff Architekten. Zwróćcie uwagę na ekonomiczny aspekt takiego rozwiązania - farba, linoleum oraz nietynkowane ściany są niedrogie w wykonaniu.

 

Beton, drewno orzechowe i kilka bardzo jaskrawych dodatków, ale główną dekoracją pokoju jest zieleń oglądana przez panoramiczne okno przykryte jedynie membraną - w naszym klimacie na razie nie do zrealizowania. Autorem projektu jest  Alberto Kalach (Mexico)
 

 
Ta oto sypialnia sypialnia dziecięca stanowi część niezwykłego, wbudowanego w stok wzgórza domu w czeskim Černínie. Trzy kondygnacje domu połączone są za pomocą zielonych ramp, w których dodatkowo znajdują się różne niespodzienki, jak chociażdy widoczne na drugim zdjęciu biurko.
(Villa Hermína,     HŠH architekti  )
 
 
 
 
Oto i beton w wersji dla kochających róż dziewczynek - pokój stanowi część bardzo luksusowej villi projektu hiszpańskich architektów  A-cero
 
 
 
 

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz